Naprawa śmieciarek

Prowadzisz firmę zajmującą się zbieraniem śmieci? Twoje samochody często się psują? Poszukujesz firmy, która pomoże Ci w szybkim doprowadzeniu samochodu ciężarowego do sprawności? Z Terberg Matec naprawa śmieciarek nie będzie Ci straszna.

Najlepsza jakość części zamiennych

W śmieciarkach zepsuć się może dużo części. Uszkodzeniu ulec mogą, np. osie, cylindry hydrauliczne, elementy elektryczne czy tuleje. Zapewniają one funkcjonalność, niezawodność oraz dopasowanie w konserwacji lub naprawie pojazdów. Posiadamy szeroki wybór oryginalnych części w naszych magazynach, co pozwala na naprawę śmieciarek od ręki. Specjaliści pracujący w Terberg Matec mają dostęp do danych klientów oraz dokumentacji zakupionych przez nich maszyn, aby z łatwością mogli ustalić na podstawie ich numeru seryjnego, jakie części będą odpowiednie, aby naprawić samochód. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego naprawa śmieciarek i innego sprzętu pochodzącego z naszej firmy odbywa się w ciągu 48 godzin od wpłynięcia zgłoszenia, które otrzymaliśmy od klienta. Pozwala to szybko zakończyć proces naprawy i wrócić do codziennych obowiązków. Dzięki temu firma może funkcjonować praktycznie bez przerwy i zarabiać na siebie.

Terberg Matec posiada dobrze zaopatrzony magazyn, w którym znajdują się wysokiej jakości części od najbardziej wiodących firm zajmujących się produkcją pojazdów oraz sprzętu komunalnego. Posiadamy części do Terberg, RosRoca, Schorling, Bucher, Johnston, Beam, Dennis Eagle, Eurovoirie oraz HS-Fahrzeugbau. Dzięki temu nasze zespoły zajmujące się serwisem są jak najlepiej wyposażone i przygotowane do zadań, które wiążą się z konserwacją lub naprawą samochodów ciężarowych. Firma Terberg Matec Polska posiada 150-letnie doświadczenie dotyczące pojazdów komunalnych – zamiatarek i śmieciarek. Posiadamy ogromną wiedzę i stawiamy na ciągły rozwój pracowników, aby naprawa śmieciarek przebiegała jeszcze sprawniej i była na jak najwyższym poziomie. Dbamy o naszych klientów i zakupione przez nich pojazdy, dlatego z firmą Terberg Matec pozostaniesz na lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *