Toyota Prius – specyfikacja i najważniejsze zalety

Toyota to marka samochodów, która cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Wynika to z faktu, że oferuje pojazdy komfortowe, bezpieczne i oparte na nowych technologiach, które stanowią gwarancję niezawodności na przestrzeni wielu lat. Jednym z najnowszych modeli w ofercie japońskiego producenta jest hybrydowa Toyota Prius – specyfikacja tego samochodu sprawia, że warto zastanowić się nad jego zakupem. Sprawdźmy, czym wyróżnia się to auto!

Toyota Prius – specyfikacja

Zacznijmy od najważniejszej kwestii, jaka interesuje przyszłych użytkowników Toyoty Prius – specyfikacji. Jest to samochód wyposażony w hybrydowy silnik 2.0 Hybrid Dynamic Force Plug-In o mocy 223 KM, co zapewnia bardzo dobre osiągi:

  • prędkość maksymalną: 177 km/h;
  • przyspieszenie do 100 km/h: 6,7 s.;
  • zużycie paliwa: 0,7 l/100 km.

Wszystko to sprawia, że z jednej strony Toyota Prius zapewnia doskonałe wrażenia płynące z jazdy, a z drugiej pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy na paliwie. Dzięki temu cieszy się sporym zainteresowaniem inwestorów i jest jednym z najchętniej wybieranych modeli dostępnych w ofercie japońskiego koncernu motoryzacyjnego.

Toyota Prius – najważniejsze zalety

Czym wyróżnia się Toyota Prius? Specyfikacja to nie wszystko! Na pierwszy rzut oka samochód ten imponuje designem – jego aerodynamiczne nadwozie z nisko poprowadzoną linią dachu stanowi esencję dynamicznego stylu i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających kierowców. Mówiąc krótko, obok nowego Priusa trudno jest przejść obojętnie.

Wygląd to jednak nie wszystko – warto także zajrzeć do wnętrza auta. Tam znajdziemy sporą przestrzeń dla kierowcy i pasażerów, wygodne fotele obite materiałami klasy premium, a także nowe technologie. Na uwagę zasługuje tu zwłaszcza system multimedialny Toyota Smart Connect, którym sterować można za pomocą ponad 12-calowego, kolorowego ekranu dotykowego.

Wrażenie robi tu także niezwykle rozbudowany system bezpieczeństwa Toyota T-Mate, który zapewnia wiele funkcji, jak układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia, inteligentny tempomat adaptacyjny, układ awaryjnego zatrzymania pojazdu czy asystent zwalniania. Wszystko to sprawia, że podróżowanie nowym Priusem jest bardzo komfortowe i bezpieczne.

Gdzie kupić Toyotę Prius?

Czy warto zainwestować w nową Toyotę Prius? Specyfikacja, wnętrze, a także nowoczesne systemy odpowiadają: oczywiście! Jest to pojazd dedykowany najbardziej wymagającym kierowcom, którym zależy na komforcie, bezpieczeństwie oraz oszczędnościach.

A gdzie kupić ten model Toyoty? Najlepiej w autoryzowanym salonie, w którym nie tylko zyskasz dostęp do każdej z trzech wersji wyposażenia (Comfort, Prestige i Executive), ale również odbędziesz jazdę próbną. Co więcej, specjaliści zaproponują Ci korzystne formy finansowania, jak np. leasing konsumencki.

Jeżeli chcesz zakupić nową Toyotę Prius, sprawdź ofertę salonu Toyoty w Warszawie. Wszelkie niezbędne informacje oraz dane kontaktowe znajdziesz na stronie https://www.toyota-okecie.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *