Twój dom w stylu nowoczesnym

Nowoczesny styl cieszy się ogromną popularnością. Jego przestronne, jasne wnętrza urządzone z minimalizmem sprawiają, że ludzie czują się w nich dobrze. Brak zbędnych bibelotów, ciężkich tkanin czy dużych dywanów pozwala na łatwe utrzymanie w czystości takiego wnętrza. Jest to także wnętrze przyjazne dla alergików, bo nie ma w nim wiele mocno zbierających kurz przedmiotów. 

 

Salon w nowoczesnym stylu

W salonie w nowoczesnym stylu znajdą się jasne meble w kolorze naturalnego drewna. A prostej bryle, bez fikuśnych ozdobników. Uchwyty takich mebli także będą proste. Idealne meble do salonu w tym stylu to – Polano Meble. Na środku salonu powinna stanąć ława lub kwadratowy niski stolik. Wokół niego dobrze jest ustawić narożnik w szarym kolorze. Stolik może stanąć na dywanie także utrzymanym w szarości. Na przeciwko narożnika stanie telewizor ustawiony na prostej komodzie. Ściany w kolorze białym lub szarym, natomiast podłoga to jasne panele lub parkiet. Wiszące na ściana półki także mogą mieć kolor drewna lub przeciwnie – być pomalowane na czarno. Elementów ozdobnych w takim wnętrzu nie będzie wiele. Jeśli się pojawią powinny także spełniać funkcje użytkowe.

 

Kuchnia w nowej aranżacji

W kuchni podłoga została wyłożona płytkami w kolorze szarym. Rolę stołu kuchennego pełni biały barek, przy którym ustawiono wysokie krzesła w kolorze jasnego drewna z szarą tapicerką. Meble mają szare frontony. Natomiast blat kuchenny ma także biały kolor, nad nim znajdują się wielkoformatowe płytki. Wszystkie sprzęty AGD mają kolor czarny. Przełamaniem tych kolorów są dodatki w o chabrowej barwie. W tym kolorze są rękojeści przedmiotów kuchennych, duża misa na owoce czy pojemniki na przyprawy.

 

Nowoczesna łazienka

W nowoczesnej łazience stanęła biała, owalna wanna, oraz prysznic z białym brodzikiem. Płytki na ścianach są także w kolorze białym. Srebrna armatura stanowi uzupełnienie wszechobecnej bieli. Akcentem w innym kolorze jest podłoga, gdzie ułożone niewielkie kwadratowe płytki w różnych odcieniach szarości.