Lekcje rysunku online – szkoła Rafała Zalubowskiego

Zgodnie z wymogami uczelni wyższych, osoby, które pragną dostać się na studia architektoniczne, muszą zdać egzamin wstępny z rysunku. Obejmuje on między innymi rysunek z natury oraz z wyobraźni. Bardzo dużo starających się na architekturę ma problem z przejściem tego etapu wstępnego, gdyż rysunek jest bardzo trudną, wymagającą precyzji umiejętnością.

To jednak nie powinno odstraszać ludzi, którzy obrali sobie za cel dostanie się na te studia. Wszystkiego bowiem można się nauczyć, potrzeba jedynie chęci i dobrego nauczyciela.

Co musisz wiedzieć o rysunku i egzaminach wstępnych?

Zwykle politechniki w dużych miastach posiadające w ofercie kierunek „Architektura” mają podobne wymagania co do egzaminu z rysunku. Zwykle dla kandydata losowane są tematy, które będzie musiał narysować korzystając ze swoich umiejętności. Do wyboru może mieć między innymi – widok panoramy miasta, budowle, wnętrze lokalu czy inne tego typu tematy, głównie związane z architekturą.

Aby uzyskać komplet punktów, przyszły student musi zrobić swoim rysunkiem wrażenie na egzaminatorach, którzy będą oceniać każdy, nawet najmniejszy, detal.

Lekcje rysunku online – szkoła Rafała Zalubowskiego

Jeśli interesuje Cię praca z artystyczną formą oraz dobrze czujesz się z ołówkiem w dłoni, powinieneś zasięgnąć lekcji u prawdziwego mistrza rysunku – Rafała Zalubowskiego.

Lekcje zawierają praktyczne porady oraz masę wskazówek technicznych, które będą bardzo pomocne w wyrobieniu sobie odpowiedniej orientacji przestrzennej w przenoszeniu pomysłów na kartkę, ale także wyczucia estetyki. To, czego kursant nauczy się na lekcjach rysunku to między innymi zachowywanie odpowiednich proporcji i kształtów, właściwa perspektywa. Kształtuje także wyobraźnię przestrzenną.

Główny nauczyciel – Rafał Zalubowski – doskonale orientuje się we wszelkich wymaganiach uczelni wyższych, które rekrutują na kierunek „architektura”.

Jednym z wielu powodów, aby wśród wielu kursów oferowanych w Internecie wybrać ten przygotowany przez pana Rafała Zalubowskiego, to gwarancja indywidualnego podejścia do każdego kursanta. Człowiek tak doskonale obyty w warsztacie rysunkowym jak Rafał Zalubowski potrafi wydobyć prawdziwy talent z każdego ucznia, który zdecyduje się na udział w jego lekcjach. Zapraszamy szkola.zalubowski.pl/oferta/zajecia-rysunku-online/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *